+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

Praktyki stomatologiczne z założenia wymagają, aby personel był ekspertami w zakresie kontroli zakażeń. Dentyści noszą maski i rękawiczki, a sprzęt poddawany jest rutynowej sterylizacji. Jednak pomimo tej troski i uwagi, gabinety dentystyczne w Wielkiej Brytanii i innych krajach doświadczyły trzech miesięcy całkowitej blokady, gdy wybuchła pandemia COVID-19.

Erik Lof, właściciel i główny dentysta Deganwy Dental Practice w Walii, nie mógł leczyć swoich pacjentów. „Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc” – mówi Erik. „Odbieraliśmy telefony i udzielaliśmy porad medycznych, a czasem nawet przygotowywaliśmy zestawy do tymczasowego napełniania dla naszych pacjentów”.

Gabinet stomatologiczny Deganwy stosuje oczyszczanie powietrza na poziomie szpitalnym Rensair
Erik używa oczyszczaczy powietrza Rensair pomiędzy pacjentami, aby skrócić czas odłogowania do 15 minut
Problem polega na tym, że niektóre zabiegi dentystyczne, na przykład stosowanie szybkiej wiertarki dentystycznej, powodują rozproszenie aerozolu. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) niedawno uznała, że ​​unoszące się w powietrzu cząsteczki aerozolu są mniejsze, lżejsze i mogą pozostawać w powietrzu, szczególnie w pomieszczeniach, powodując potencjalne przenoszenie koronawirusa.

Erik wiedział, że ważne jest, aby oczyścić powietrze podczas trzech operacji, aby wyeliminować potencjalne zakażenie wirusowe. To doprowadziło go do Rensair.

Erik wyjaśnia, że ​​oczyszczacze powietrza Rensair wymieniają powietrze w jego przestrzeni 13 razy na godzinę i eliminują wszystkie potencjalne wirusy i bakterie podczas operacji.

Kiedy pacjenci pytają, Erik szybko wyjaśnia, że ​​maszyna wyłapuje i zabija wirusy i bakterie w powietrzu. „Robi wrażenie na pacjentach i sprawia, że ​​czują się bezpiecznie” – mówi. „Poza tym Rensair jest tak łatwy w użyciu i dobrze wygląda”.

Rensair pomógł również Erikowi zobaczyć i pomóc większej liczbie pacjentów. Czas, jaki personel musiał pozostawić między pacjentami, zwany również „odłogiem”, był obciążeniem. „Musieliśmy odczekać pełną godzinę, aby powietrze się uspokoiło, zanim mogliśmy ponownie wejść do pomieszczenia w celu dezynfekcji” – mówi Erik. „Rensair oszczędza nam dużo czasu. Możemy teraz przygotować pokój w 15 minut ”.

Nawet gdyby nie musiał zajmować się obawami dotyczącymi COVID-19, Erik mówi, że Rensair byłby pozytywnym dodatkiem do jego praktyki. „System oczyszczania powietrza Rensair to dobry sprzęt” – mówi.

Oczyszczacz Rensair posiada jako jedyne atesty szpitali i niezależnych firm, które potwierdzają jego niesamowitą skuteczność w niszczeniu wirusów, Skontaktuj się  nami w celu uzyskania więcej informacji lub odwiedź nas na www,nordicsution,pl

Zamów Rensair już dziś do swojej praktyki stomatologicznej

biuro@nordicsolution.pl