+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

Jak można się spodziewać, Greg Lynn z Prince Charles Cinema twierdzi, że globalna pandemia była trudna dla jego branży. „To był dla nas bardzo trudny okres” – mówi.

Greg, który nadzorował prowadzenie i rozwój Kina od wczesnych lat 90., jest dumny, że Książę Karol jest ostatnim niezależnym kinem na całym londyńskim West Endzie. „Jesteśmy tu od lat 90., pokazując eklektyczny program filmowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie” – mówi. Tak było, dopóki koronawirus nie zmusił teatru do zamknięcia drzwi.

Kino cieszy się jednak ogromną liczbą członków, a oni okazali swoją lojalność. „Sprzedaliśmy już 5000 biletów w przedsprzedaży, odkąd ogłosiliśmy ponowne otwarcie, co było fantastyczne” – mówi Greg. „Daje nam to silne poczucie, że mamy publiczność, która będzie się przez to trzymać”.

Było radość, gdy miejsce zostało ponownie otwarte. „To było emocjonalne dla wszystkich zaangażowanych” – mówi Greg. „Ale wczoraj wieczorem widząc wszystkich z powrotem na miejscu, naprawdę przyniosło to do domu, że możemy być w porządku”.

Prince Charles Cinema promuje stosowanie systemu oczyszczania powietrza Rensair

W mediach społecznościowych kino Prince Charles poinformowało klientów, że używają oczyszczania powietrza Rensair

Greg mówi, że środki bezpieczeństwa dotyczące COVID-19, które muszą wprowadzić, są dość standardowe w całej branży. „Przestrzegamy wszystkich wytycznych wydanych przez rząd, więc mamy ekrany bezpieczeństwa i uwzględniamy dystans społeczny”. Jednak Kino zawsze stara się robić wszystko, co w jego mocy dla swoich klientów i pracowników, więc zrobili coś innego. „Chcieliśmy mieć pewność, że nasi klienci wiedzą, że idziemy o krok dalej, co skłoniło mnie do poszukiwania sposobów zwalczania potencjalnych wirusów przenoszonych drogą powietrzną wewnątrz obiektu” – mówi.

Greg rozmawiał z sześcioma różnymi firmami, które proponowały podobne pomysły na oczyszczanie powietrza. „Rensair był jedynym, który pokazał mi twarde tło kliniczne i testy laboratoryjne, które dowiodły, że faktycznie zabijają wirusy, czego inni nie potrafili” – mówi. „Maszyny są fantastyczne i łatwe w obsłudze”.

Kino miało już doskonały system wentylacji, który w pełni wymieniał powietrze w sali od 8 do 12 razy na godzinę. „Teraz, dzięki Rensair, możemy także oczyścić powietrze technologią ultrafioletową, która zabija koronawirusa, więc co może być lepszego?”

Kino zakupiło pięć lokali Rensair dla tego miejsca i poinformowało swoich klientów o podjętych środkach. „To pokazuje, że staramy się zapewnić możliwie najbezpieczniejsze środowisko zarówno dla naszych klientów, jak i personelu”, mówi Greg.

Greg jest optymistą, że mogą przetrwać resztę roku. „Wszystko wygląda dobrze” – mówi. „Z Rensair wszystko wygląda dobrze”.

Zamów swój oczyszczacz powietrza klasy szpitalnej już dziś