+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

Steel Williams, współzałożyciel i dyrektor TRAINFITNESS, wiodącego dostawcy usług szkoleniowych w sektorze zdrowia, dobrego samopoczucia i fitnessu, wiedział, że ponowne otwarcie w czasie COVID oznacza zajęcie się obfitością niepokoju. „To było interesujące, kiedy ponownie się otworzyliśmy” – mówi. „Nie sądzę, żebyśmy byli sami, kiedy mówimy, że na początku mieliśmy tylko 10% naszych członków”.

Oczyszczacz powietrza Rensair w Train Fitness Gym

Oczyszczacze powietrza Rensair są rozmieszczone na całej siłowni w TRAINFITNESS

Williams, którego firma działa w Wielkiej Brytanii od 20 lat, a także na całym świecie w różnych krajach, takich jak Chiny, Finlandia, Malezja i Włochy, twierdzi, że aspekty bezpieczeństwa i pewności związane z ponownym otwarciem były najważniejsze. „Jeśli chcieliśmy, aby nasi pracownicy i klienci wrócili, musieli czuć się komfortowo i bezpiecznie”.

Aby wznowić, oczyszczanie powietrza było jedną z pierwszych inwestycji, jakich dokonali. „Tutaj wkracza Rensair” – mówi Williams. „Przeprowadziliśmy mnóstwo badań nad tym, które jednostki będą najbardziej efektywne”.

Oczyszczacz powietrza Rensair w biurze Train Fitness

Rensair pomaga chronić pracowników w biurze TRAINFITNESS na 2. piętrze

Firma TRAINFITNESS zakupiła urządzenia do oczyszczania powietrza Rensair, gdy uzyskała dobre informacje o korzyściach i technologii stojącej za systemem. „Kiedy informujemy naszych klientów i personel, że oczyszczacze powietrza nie tylko wychwytują wirusy, ale także je zabijają, widać małe iskierki w ich oczach i czują się naprawdę dobrze”.

Kiedy wejdziesz do TRAIN FITNESS, zobaczysz Rensair obok stacji odkażania rąk

TRAINFITNESS wprowadził również inne środki bezpieczeństwa. „Mamy ekrany między biurkami i po przyjeździe sprawdzamy temperaturę” – mówi Williams. Posiadają antybakteryjne stacje odkażające, czyszczą wysokie punkty dotykowe przez cały dzień i przeprowadzają głębokie czyszczenie każdej nocy.

Williams mówi, że członkowie ekscytują się widokiem tego, co zrobili. „Są pod wrażeniem i nam się to podoba” – mówi Williams. „Ani razu nie mieliśmy nikogo, kto powiedział, że już więcej nie wróci”.

Rensair jest używany przez siłownie, centra fitness i studia jogi w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i klientom.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak oczyszczanie powietrza Rensair może pomóc Twojej siłowni.

biuro@nordicsolution,pl