+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

POMIESZCZENIA BIUROWE

Nowa normalność w biurach. Pandemia COVID-19 na trwałe zmieni sposób, w jaki będziemy pracować. 

Istotną kwestią jest zaplanowanie, jak będą pracować zespoły, kiedy powrócą do swoich miejsc pracy. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) firmy oraz pracodawcy odgrywają znaczącą rolę w ograniczeniu rozprzestrzeniania się choroby COVID-19. Jak w takim razie możesz zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, klientom oraz kontrahentom firmy? Zwłaszcza w sytuacji, gdy zalecenia i wskazania wciąż ulegają zmianie? Dlatego potrzebujesz partnera, który szybko zareaguje na zmiany, przewidzi nowe wyzwania i pomoże przygotować się na to, co nieprzewidywalne.

 

Do wspólnych przestrzeni i tam, gdzie odległość między biurkami jest ograniczona. Sterylizator 250AP uzupełnia istniejące systemy HVAC.

Czy masz przygotowany plan B ?

Słabo wentylowane pomieszczenia mogą zwiększyć szansę zarażenia Covid 19 o aż 70%. Kżdy ma prawo czuć się bezpiecznie w miejscu pracy.

NASZA MISJA 

Czyste powietrze w każdej przestrzeni.

Technologia oczyszczania powietrza 250AP została pierwotnie opracowana dla duńskich szpitali spełniających surowe wymagania medyczne. W świetle COVID-19 technologia została udostępniona na całym świecie.

Jedną z głównych zalet 250AP jest jego przenośna i kompaktowa konstrukcja, co czyni go odpowiednim rozwiązaniem dla praktycznie każdego ustawienia.

Martwisz się także o fizyczny powrót do pracy? 

Dzięki oczszczaczu powietrza 250AP  możesz teraz aktywnie stawić czoła dużej części wyzwań i obaw związanych z bakteriami i wirusami przenoszonymi drogą powietrzną, które występują w dzisiejszej Polsce

Dlatego ważne jest, aby zabezpieczyć siebie i swoich pracowników oczyszczaczem powietrza, który zastępuje powietrze.

Nasz system oczyszczania powietrza i niszczenia wirusa spełnia zalecenia WHO dotyczące m.in.filtrów HEPA  oraz posiada  test laboratoryjny Microchem Laboratory z Texas USA.

12 + 14 =

Technika przyszłości

Konstrukcja Rensair obejmuje mocną lampę UVC umieszczoną pośrodku cylindrycznego wysokiej jakości filtra HEPA13. Opatentowana konstrukcja zapewnia, że światło UVC w sposób ciągły dezynfekuje filtr HEPA13, co skutkuje bezpieczniejszym produktem.

Zamiast jedynie wychwytywać wirusy i bakterie, światło UVC Rensair zabija je, gdy są uwięzione w filtrze HEPA13.

CZYTAJ DALEJ
Email

Masz więcej pytań? 
Napisz wiadomość