+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

HOTELE  I  RESTAURACJE

Popraw atrakcyjność hotelu i zapewnij bezpieczny  pobyt swoim gością stosując sterylizator powietrza klasy szpitalnej

Potencjalnych gości uspokoi wdrożenie i zakomunikowanie rygorystycznej polityki usuwania wirusów i bakterii z powietrza na terenie hotelu, w połączeniu z głębokim czyszczeniem powierzchni i utrzymaniem bezpiecznych środków dystansowych. Pozwoli to na poprawę rezerwacji, a także szersze wykorzystanie dodatkowych obiektów hotelowych w ofercie, poprawiając ogólne wrażenia, a także generując przychody ze wszystkich potencjalnych źródeł.

Wpływ Covid-19 na hotele

Narzucone blokady i zakazy podróżowania z powodu pandemii Covid19 poważnie wpłynęły na branżę hotelarską. Globalne sieci hoteli zgłosiły, że przychody spadły o 75-85% w  2020 roku.

 Obroty hoteli w Londynie oszacowano na 27% w czerwcu 2020 r. Hotele w USA straciły ponad 46 miliardów dolarów przychodów z pokoi, tracąc do 400 milionów dolarów dziennych przychodów z pokoi.

 

Rozwiązania do oczyszczania powietrza dla hoteli

Ryzyko przeniesienia wirusa COVID-19 w hotelach można ograniczyć poprzez kombinację wdrożeń

a) środki bezpiecznego dystansu
b) zasady dokładnego czyszczenia powierzchni oraz
c) skuteczne oczyszczanie powietrza.

Jednostka sterylizacji oczyszczania powietrza Rensair klasy szpitalnej jest mała, przenośna, wydajna i bardzo skuteczna. Wykorzystując filtr HEPA-13  i silne wentylator, 

Aby wykazać niesamowitą skuteczność w niszczeniu aerozolu wirusów przenoszonych drogą powietrzną (w tym kCOVID-19) . pyłków i innych zanieczyszczeń w powietrzu  wykonano testy w niezależnych laboratoriach i szpitalach. 

Systemy oczyszczania powietrza Rensair działają w skandynawskich szpitalach od ponad 10 lat, a od niedawna są stosowane w brytyjskich szpitalach i domach opieki w USA, a także w restauracjach, siłowniach i biurach. 

Rensair współpracuje z klientami aby im pomóc  w jaki sposób i gdzie powinni używać oczyszczania powietrza w swoich indywidualnych obiektach i potrzebach w zakresie jakości powietrza. 

 

Czy Rensair jest odpowiedni dla Twoich hoteli?  Skontaktuj się z naszym zespołem technicznym biuro@nordicsolution.pl który pomoże Tobie i Twoim gościa pracować i wypoczywać bezpiecznie.

Rensair oferuje długoterminowe rozwiązanie, biorąc pod uwagę niezawodność swoich systemów oczyszczania powietrza – najstarsza jednostka, która była serwisowana zgodnie z instrukcjami, nadal działa po 10 latach.

11 + 10 =

Technika przyszłości

Konstrukcja Rensair obejmuje mocną lampę UVC umieszczoną pośrodku cylindrycznego wysokiej jakości filtra HEPA13. Opatentowana konstrukcja zapewnia, że światło UVC w sposób ciągły dezynfekuje filtr HEPA13, co skutkuje bezpieczniejszym produktem.

Zamiast jedynie wychwytywać wirusy i bakterie, światło UVC Rensair zabija je, gdy są uwięzione w filtrze HEPA13.

CZYTAJ DALEJ
Email

Masz więcej pytań? 
Napisz wiadomość