+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

HOTELE  I  RESTAURACJE

Popraw atrakcyjność hotelu i zapewnij bezpieczny  pobyt swoim gością stosując sterylizator powietrza klasy szpitalnej

Potencjalnych gości uspokoi wdrożenie i zakomunikowanie rygorystycznej polityki usuwania wirusów i bakterii z powietrza na terenie hotelu, w połączeniu z głębokim czyszczeniem powierzchni i utrzymaniem bezpiecznych środków dystansowych. Pozwoli to na poprawę rezerwacji, a także szersze wykorzystanie dodatkowych obiektów hotelowych w ofercie, poprawiając ogólne wrażenia, a także generując przychody ze wszystkich potencjalnych źródeł.

Wpływ Covid-19 na hotele

Narzucone blokady i zakazy podróżowania z powodu pandemii Covid19 poważnie wpłynęły na branżę hotelarską. Globalne sieci hoteli zgłosiły, że przychody spadły o 75-85% w  2020 roku.

 Obroty hoteli w Londynie oszacowano na 27% w czerwcu 2020 r. Hotele w USA straciły ponad 46 miliardów dolarów przychodów z pokoi, tracąc do 400 milionów dolarów dziennych przychodów z pokoi.

 

Rozwiązania do oczyszczania powietrza dla hoteli

Ryzyko przeniesienia wirusa COVID-19 w hotelach można ograniczyć poprzez kombinację wdrożeń

a) środki bezpiecznego dystansu
b) zasady dokładnego czyszczenia powierzchni oraz
c) skuteczne oczyszczanie powietrza

 Jednostka sterylizacji oczyszczania powietrza 250AP jest mała, przenośna, wydajna i bardzo skuteczna. Wykorzystując filtr HEPA  i silny wentylator,

Aby wykazać niesamowitą skuteczność w niszczeniu aerozolu wirusów przenoszonych drogą powietrzną (w tym kCOVID-19) . pyłków i innych zanieczyszczeń w powietrzu  wykonano testy w niezależnych laboratoriach. 

Systemy oczyszczania powietrza 250AP działają w skandynawskich szpitalach od ponad 10 lat, a od niedawna są stosowane w brytyjskich szpitalach i domach opieki w USA, a także w restauracjach, siłowniach i biurach. 

Nordic Solution  współpracuje z klientami aby im pomóc  w jaki sposób i gdzie powinni używać oczyszczania powietrza w swoich indywidualnych obiektach i potrzebach w zakresie jakości powietrza. 

 

Czy sterylizator powietrza 250AP jest odpowiedni dla Twoich hoteli?  Skontaktuj się z naszym zespołem technicznym biuro@nordicsolution.pl który pomoże Tobie i Twoim gościa pracować i wypoczywać bezpiecznie.

Oferuje długoterminowe rozwiązanie, biorąc pod uwagę niezawodność swoich systemów oczyszczania powietrza.

2 + 6 =

Technika przyszłości

Konstrukcja Rensair obejmuje mocną lampę UVC umieszczoną pośrodku cylindrycznego wysokiej jakości filtra HEPA13. Opatentowana konstrukcja zapewnia, że światło UVC w sposób ciągły dezynfekuje filtr HEPA13, co skutkuje bezpieczniejszym produktem.

Zamiast jedynie wychwytywać wirusy i bakterie, światło UVC Rensair zabija je, gdy są uwięzione w filtrze HEPA13.

CZYTAJ DALEJ
Email

Masz więcej pytań? 
Napisz wiadomość