+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

Kina 

Prince Charles Cinema promuje stosowanie systemu oczyszczania powietrza Rensair

W mediach społecznościowych kino Prince Charles poinformowało klientów, że używają oczyszczania powietrza Rensair

Może przjmpwać klinetów

Prince Charles Cinema 

  Greg rozmawiał z sześcioma różnymi firmami, które proponowały podobne pomysły na oczyszczanie powietrza. „Rensair był jedynym, który pokazał mi twarde tło kliniczne i testy laboratoryjne, które dowiodły, że faktycznie zabijają wirusy, czego inni nie potrafili” – mówi. „Maszyny są fantastyczne i łatwe w obsłudze”.

 

Kino miało już doskonały system wentylacji, który w pełni wymieniał powietrze w sali od 8 do 12 razy na godzinę. „Teraz, dzięki Rensair, możemy także oczyścić powietrze technologią ultrafioletową, która zabija koronawirusa, więc co może być lepszego?”

 

Kino zakupiło pięć lokali Rensair dla tego miejsca i poinformowało swoich klientów o podjętych środkach. „To pokazuje, że staramy się zapewnić możliwie najbezpieczniejsze środowisko zarówno dla naszych klientów, jak i personelu”, mówi Greg.

 

Greg jest optymistą, że mogą przetrwać resztę roku. „Wszystko wygląda dobrze” – mówi. „Z Rensair wszystko wygląda dobrze”.

Greg mówi, że środki bezpieczeństwa dotyczące COVID-19, które muszą wprowadzić, są dość standardowe w całej branży. „Przestrzegamy wszystkich wytycznych wydanych przez rząd, więc mamy ekrany bezpieczeństwa i uwzględniamy dystans społeczny”. Jednak Kino zawsze stara się robić wszystko, co w jego mocy dla swoich klientów i pracowników, więc zrobili coś innego. „Chcieliśmy mieć pewność, że nasi klienci wiedzą, że idziemy o krok dalej, co skłoniło mnie do poszukiwania sposobów zwalczania potencjalnych wirusów przenoszonych drogą powietrzną wewnątrz obiektu” – mówi.

 

Wycena

Zamów Rensair 

14 + 8 =