+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

Kontakt

Nasza misja

Innowacyjne technologje firmy Nordic Solution  są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynku na usługi związane z oczyszczaniem powietrza  z użyciem filtów HEPA i jego dezynfekcją  poprzez światło UV-C. Opatentowana techonolgia z atestami szpitali i renomowanych firm.

Naszą misją jest eliminowanie ryzyka zagrożenia zdrowia i życia poprzez niszczenie śmiertelnych mikroorganizmów. Zapewniamy skuteczną walkę z patogenami, koronawirusami oraz bakteriami, przyczyniając się do minimalizowania ryzyka infekcji i bezpiecznej pracy. Niegdy wcześniej czyste powietrze wolne od wirusów było tak ważne.

Technologia oczyszczania powietrza Rensair została pierwotnie opracowana dla duńskich szpitali spełniających surowe wymagania medyczne. W świetle COVID-19 technologia została udostępniona na całym świecie.

 

 

 

 

Adres

00-137 Warszawa, ul. Elektoralna 13 lok. 121.

Telefony

+48 785 038 986
+48 22 2083727

Email

biuro@nordicsolution.pl

Email

Masz więcej pytań? 
Napisz wiadomość

F.A.Q.

Częste pytania

u

Jak działa lampa UV-C ?

Mikroorganizmy to proste struktury organiczne, które łatwo absorbują długość fali UV-C, powodując foto-dysocjację (zniszczenie). W setnych sekundy otrzymuje nieodwracalne obrażenia. Późniejsza utrata instrukcji genetycznych powoduje śmierć komórki i / lub niemożność replikacji, czyniąc je nieszkodliwymi. Ciągła ekspozycja powoduje nieprzerwaną degradację, tak jak słońce, tylko znacznie szybciej..

u

Jak długo pomieszczenie pozostanie sterylne po dezynfekcji Lampami UV-C ?

Po dezynfekcji pomieszczenie pozostanie przy bardzo niskim obciążeniu mikrobiologicznym, dopóki nowe patogeny (bakterie, wirusy, grzyby) nie wejdą do pomieszczenia lub systemu wentylacyjnego. Dlatego system który poprawia wentylacje . wyłapuje wirusy i niszczy je światłem UV-C tak jak to robi oczyszczacz firmy Rensair jest efektywniejszy i zapewnia stały poziom czystego powietrza wolnego od wirusów bez potrzeby zamykania pomieszczenia na czas deznfekcji,

u

Jak często trzeba wymieniać filtr HEPA i Lamy UV-C w oczyszczaczu Rensair ?

Lampy UV-C i filtr HEPA-13 umieszczone w oczyszczaczu Rensair wystarczają na 9000 godyin pracy. W przybliżeniu ponad rok pracy 8 godzin / dziennie

u

Czy przebywanie w pomieszczeniu podczas pracy oczyszczacza powietrza Rnsair jest bezpieczna ?

Przebywanie w pomieszczeniu podczas pracy oczyszczacza Rensair jest 100% bezpieczna .

Wirusy są wciągane do wnętrza filtra HEPA poprzez silnik a następnie zatrzymywane przez efektywny filtr HEPA i niszczone lampami UV-C.  Wydmuchiwane powietrze przechodzi przez filtr HEPA i wydostaje sie na zewnątrz 100 % czyste . Warto zaznaczyć że oczyszczacz Rensair zasysa skażone powietrze zawierające groźne aerozole wirusa z góry (tam gdzie sie znajdują aerozole) a wydmuchuje dołem czyste powietrze co zwieksza efektywość oczyszczacza Rensair w walce z  aerozolami Covid-19 i zapewnia bezpiczeństwo przebywania w danym pomieszczeniu.