+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

OBIEKTY SPORTOWE 

Yoga & Wellbeing zapewnia uczniom wyjątkową jakość powietrza dzięki systemowi sterylizacji powietrza 250AP

Na wycieraczce Sadhana Yoga & Wellbeing w kolorze pomarańczowym widnieją słowa Leave the World at the Door. Założyciel Gerry Lopez zaprojektował studio, które łączy siłę jogi i ruchu ciała z terapiami holistycznymi, jako spokojne miejsce, w którym uczniowie mogą właśnie to robić. Jednak podczas COVID wyzwaniem było pozostawienie wszystkiego za drzwiami, w szczególności koronawirusa.

Na szczęście Lopez wprowadził Sadhana Live, usługę online, która umożliwia uczniom doświadczenie jogi w zaciszu własnego domu. Jednak jego celem było zawsze ponowne otwarcie studia. „Ważne jest, aby zjednoczyć ludzi i pozwolić im wrócić do studia, które kochają” – mówi. „Niezwykle ważne jest również, abyśmy robili wszystko, co w naszej mocy, aby chronić naszych uczniów i pracowników”.

Studio jogi Sadhana używa sterylizatora powietrza 250AP

Mr Lopez odkrył, że system oczyszczania powietrza  bardziej niż spełnia jego wymagania. „Posiadanie systemu oczyszczania powietrza Rensair było świetne” – mówi. Doceniają to również pracownicy i studenci. „To tak, jakbyś ćwiczył jogę na świeżym powietrzu, pośrodku parku”.

8 + 6 =

Technika przyszłości

Konstrukcja Rensair obejmuje mocną lampę UVC umieszczoną pośrodku cylindrycznego wysokiej jakości filtra HEPA13. Opatentowana konstrukcja zapewnia, że światło UVC w sposób ciągły dezynfekuje filtr HEPA13, co skutkuje bezpieczniejszym produktem.

Zamiast jedynie wychwytywać wirusy i bakterie, światło UVC Rensair zabija je, gdy są uwięzione w filtrze HEPA13.

CZYTAJ DALEJ
Email

Masz więcej pytań? 
Napisz wiadomość