+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

RENSAIR 

Rensair niszczy wirusy i bakterie, podczas gdy większość konwencjonalnych oczyszczaczy powietrza po prostu je zbiera i zatrzymuje. Jest to opatentowane rozwiązanie wykorzystujące najbardziej zaawansowaną technologię oczyszczania, w tym filtry HEPA13 i światło UVC Kiedy cząsteczki dotkną wnętrza filtra HEPA 13, bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy obecne w powietrzu zostają zatrzymane. Ciągły przepływ powietrza powoduje, że mikroorganizmy pozostają uwięzione na powierzchni filtra, podczas gdy lampa UVC, umieszczona w środku cylindra, stale oświetla całą powierzchnię filtra, „dezynfekując” powierzchnię niszcząc DNA i RNA wirusów. 

 

  • Wydajny wentylator (do 560 m³/godz)
  •  Niszczy najważniejsze wirusy przenoszone drogą powietrzną i usuwa rodzinę koronawirusów ze skutecznością 99,97%
  • Może pracować równolegle z istniejącym systemem HVAC i nie będzie zakłócać przepływu powietrza. W rzeczywistości istniejący system HVAC może zwiększyć przepływ powietrza w pomieszczeniu i pomóc dla oczyszczacza szybciej się do niego dostać.
Jak działa RENSAIR:

Czy  jest odpowiedni dla Twojej firmy?

Wyjątkowa kompozycja technologii Rensair robi różnicę. Położenie światła UVC skierowanego na powierzchnię filtra powoduje, że uwięzione zanieczyszczenia są stale naświetlane. Ta ekspozycja powoduje rozbicie DNA i RNA, a tym samym zniszczenie wszystkich uwięzionych zanieczyszczeń.

Zniszczenie powierzchni filtra dodatkowo zmniejsza możliwość kontaktu z niebezpiecznym materiałem podczas wymiany filtra.

Zdolność oczyszczacza Rensair do niszczenia ponad 99,97% wirusów przenoszonych drogą powietrzną (w tym koronawirusa) i bakterii została udokumentowana przez niezależne laboratoria i szpitale

Jedną z głównych zalet sterylizatora  Rensair jest jego przenośna i kompaktowa konstrukcja, co czyni go odpowiednim rozwiązaniem dla większości firm.

Zalecamy używanie jednego sterylizatora Rensair na każde 120m² przestrzeni, jeśli używasz go z najniższą wydajnością (niski poziom hałasu przy 50 dB). Lub na każde 210 m² (2200 ft²), jeśli pomieszczenie może obsłużyć więcej białego szumu (67 dB), np. w miejscach z muzyką w tle.

Rensair może pracować równolegle z istniejącym systemem HVAC i nie będzie zakłócać przepływu powietrza. W rzeczywistości istniejący system HVAC może zwiększyć przepływ powietrza w pomieszczeniu i pomóc dla Rensair szybciej się do niego dostać.

Potrzebujesz informacji, jak skutecznie oczyścić powietrze w Twojej przestrzeni?

Skontaktuj się i pozwól jednemu z naszych techników pomóc Ci znaleźć rozwiązanie, które będzie pasować do Twojego planu przestrzeni.

Skuteczny przeciwko Covid-19

 

Wycena

Umów się na wycenę

9 + 3 =