+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

Plac zabaw

Wielu nazywa Purple Dragon najlepszym pokojem zabaw na świecie. Klub członków rodziny w Chelsea w Londynie został otwarty 10 lat temu. Oferuje wyjątkowe przygody, doświadczenia i zajęcia, a także nieustrukturyzowane zajęcia, w których dzieci mogą bawić się w bezpiecznym i wzbogacającym środowisku.

Gwarancja bezpieczeństwa

Plac zabaw z czystym powietrzem 

Następnie w 2020 r. Uderzenie i bezpieczeństwo COVID-19 stały się krytycznym problemem. Sharai Meyers, założyciel i dyrektor generalny Purple Dragon, mówi, że głównym problemem było zapewnienie bezpiecznej jakości powietrza w pomieszczeniach. „Wszystkie oznaki wydają się wskazywać, że dobry przepływ powietrza ma kluczowe znaczenie dla poprawy otoczenia” – mówi.

Meyers zabrała się do pracy. „Przeprowadziliśmy wiele badań nad rzeczami, które moglibyśmy zrobić, aby zabezpieczyć się przed COVID, a które były trochę poza normalnym pudełkiem, w tym stosując sterylizację i natryskiwanie elektrostatyczne” – mówi.

Jednak nadal potrzebowała czegoś, co poprawiłoby i poprawił jakość powietrza. Podczas przeglądania Internetu Meyers znalazła rozwiązanie. „Byłam podekscytowana, kiedy natknęliśmy się na sterylikzator powietrza” – mówi.

Podobnie jak wiele firm, Purple Dragon znajdował się w starszym budynku i zmiana całego systemu filtracji nie była możliwa.  „Posiadanie produktu, który mogliśmy po prostu przynieść, takiego, który był aktualny, nieszkodliwy i nie tylko radził sobie z krążeniem, ale także z zabijaniem wszelkich patogenów przez UVC – wszystko to wydawało się po prostu tak dużymi zwycięstwami – więc to była łatwa decyzja ”. Dowiedz się więcej o unikalnej technologii 

Meyers chciała, aby środowisko Purpurowego Smoka było bezpieczne dla rodzin, a sterylizator powietrza pomógł jej osiągnąć ten cel. „Sterylizator powietrza  odegrał ogromną rolę w zapewnieniu naszym członkom pewności, że mogą wrócić i zagrać” – mówi

 

Pracuj bezpiecznie 

Zamów sterylizator  powietrza 

10 + 4 =