+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

Purple Dragon 

Wielu nazywa Purple Dragon najlepszym pokojem zabaw na świecie. Klub członków rodziny w Chelsea w Londynie został otwarty 10 lat temu. Oferuje wyjątkowe przygody, doświadczenia i zajęcia, a także nieustrukturyzowane zajęcia, w których dzieci mogą bawić się w bezpiecznym i wzbogacającym środowisku.

Gwarancja bezpieczeństwa

Plac zabaw z czystym powietrzem 

Następnie w 2020 r. Uderzenie i bezpieczeństwo COVID-19 stały się krytycznym problemem. Sharai Meyers, założyciel i dyrektor generalny Purple Dragon, mówi, że głównym problemem było zapewnienie bezpiecznej jakości powietrza w pomieszczeniach. „Wszystkie oznaki wydają się wskazywać, że dobry przepływ powietrza ma kluczowe znaczenie dla poprawy otoczenia” – mówi.

 Meyers zabrała się do pracy. „Przeprowadziliśmy wiele badań nad rzeczami, które moglibyśmy zrobić, aby zabezpieczyć się przed COVID, a które były trochę poza normalnym pudełkiem, w tym stosując sterylizację i natryskiwanie elektrostatyczne” – mówi.

Jednak nadal potrzebowała czegoś, co poprawiłoby i poprawił jakość powietrza. Podczas przeglądania Internetu Meyers znalazła rozwiązanie. „Byłam podekscytowana, kiedy natknęliśmy się na Rensair” – mówi.

Podobnie jak wiele firm, Purple Dragon znajdował się w starszym budynku i zmiana całego systemu filtracji nie była możliwa. Rensair, system oczyszczania powietrza, do którego mogli po prostu wpaść, był doskonały. „Posiadanie produktu, który mogliśmy po prostu przynieść, takiego, który był aktualny, nieszkodliwy i nie tylko radził sobie z krążeniem, ale także z zabijaniem wszelkich patogenów przez UVC – wszystko to wydawało się po prostu tak dużymi zwycięstwami – więc to była łatwa decyzja ”. Dowiedz się więcej o unikalnej technologii Rensair

Meyers chciała, aby środowisko Purpurowego Smoka było bezpieczne dla rodzin, a Rensair pomógł jej osiągnąć ten cel. „Rensair odegrał ogromną rolę w zapewnieniu naszym członkom pewności, że mogą wrócić i zagrać” – mówi

 

Pracuj bezpiecznie 

Zamów sterylizator  Rensair 

9 + 7 =