+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

PLACÓWKI OPIEKI ZDROWOTNEJ

Sterylizator powietrza 250AP eliminuje narażone na zakażenie powietrze szpitalne z COVID-19

Czy jesteś kierownikiem placówki opieki zdrowotnej lub szpitala? Opracowaliśmy opatentowaną koncepcji specjalnie dla Twoich konkretnych wyzwań!

Wirusy rzadko są selektywne. Możesz je znaleźć wszędzie. Badania pokazują, że powietrze w szpitalach jest dla nich dobrym miejscem na odpoczynek i być może lepszym niż większość. Chorzy pacjenci gęsta populacja i ograniczenia wentylacji w pomieszczeniach powodują, że szpitale są narażone na przeciążenie wirusami. 250AP  przenośny system sterylizacji  powietrza jest używany przez  szpitale  do rozwiązywania problemów związanych z jakością powietrza. Od czasu pandemii koronawirusa bada się jakość powietrza w pomieszczeniach. Światowa Organizacja Zdrowia i wielu naukowców na całym świecie potwierdziło przenoszenie COVID-19 przez powietrze, zwłaszcza w pomieszczeniach zamkniętych. Nowe badania nadal potwierdzają ten pogląd.

Sterylizator powietrza 250AP  na ratunek w walce z Covid-19

Technologia sterylizatora 250AP  bardziej niż spełnia zalecenia brytyjskiego SAGE, ponieważ wykorzystuje zarówno filtry HEPA, jak i światło UVC. W połączeniu, ta technologia nie tylko wyłapuje wirusy ale je niszczy. Przenośny niedrogi sterylizator powietrza 250AP ma dużą wydajność czyszczenia, co jest idealne dla szpitali. Jednostka  250AP  może przetworzyć do 4487 metrów sześciennych powietrza na godzinę. W przypadku jeszcze większych przestrzeni wiele jednostek 250AP może osiągnąć ten sam efekt. Czyste powietrze opuszcza 250AP pod kątem 360 stopni, dzięki czemu jest równie skuteczny w narożniku, jak w przypadku umieszczenia go na środku pomieszczenia. Ponadto dyskretny i przenośny 250AP jest cichy i łatwy w użyciu. Po prostu wyjmij go z opakowania, podłącz do ściany i włącz.  Sterylizator 250AP  przeszedł  skomplikowany test  w wiodącym laboratoriaium w świecie, Microchem Laboraty Texas ( USA) . Test  wykazal że sterylizator powietrza 250AP jest skuteczny w ponad 99,97% w usuwaniu zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu, takich jak wirusy i bakterie. 

NASZA METODA EXCENTR:
5 WYJĄTKOWA KORZYŚĆ.

Z

Prosty w obsłudze i serwisie

Z

Lampy UV-C umieszczone w środku HEPA filtra skutecznie niszczą wirusy

Z

Może być stosowany do każdych pomieszczeń

Z

Opatentowana technologi czyszczenia powietrza

Z

Filtr HEPA-13 specjalnie zaprojektowany

2 + 5 =

Technika przyszłości

Konstrukcja Rensair obejmuje mocną lampę UVC umieszczoną pośrodku cylindrycznego wysokiej jakości filtra HEPA13. Opatentowana konstrukcja zapewnia, że światło UVC w sposób ciągły dezynfekuje filtr HEPA13, co skutkuje bezpieczniejszym produktem.

Zamiast jedynie wychwytywać wirusy i bakterie, światło UVC Rensair zabija je, gdy są uwięzione w filtrze HEPA13.

CZYTAJ DALEJ
Email

Masz więcej pytań? 
Napisz wiadomość