+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

PLACÓWKI OPIEKI ZDROWOTNEJ

Rensair eliminuje narażone na zakażenie powietrze szpitalne z COVID-19

Czy jesteś kierownikiem placówki opieki zdrowotnej lub szpitala? Opracowaliśmy opatentowaną koncepcji specjalnie dla Twoich konkretnych wyzwań!

Wirusy rzadko są selektywne. Możesz je znaleźć wszędzie. Badania pokazują, że powietrze w szpitalach jest dla nich dobrym miejscem na odpoczynek i być może lepszym niż większość. Chorzy pacjenci gęsta populacja i ograniczenia wentylacji w pomieszczeniach powodują, że szpitale są narażone na przeciążenie wirusami. Rensair przenośny system sterylizacji  powietrza jest używany przez skandynawskie szpitale od ponad dziesięciu lat do rozwiązywania problemów związanych z jakością powietrza. Od czasu pandemii koronawirusa bada się jakość powietrza w pomieszczeniach. Światowa Organizacja Zdrowia i wielu naukowców na całym świecie potwierdziło przenoszenie COVID-19 przez powietrze, zwłaszcza w pomieszczeniach zamkniętych. Nowe badania nadal potwierdzają ten pogląd.

Rensair na ratunek w walce z Covid-19

Technologia Rensair bardziej niż spełnia zalecenia brytyjskiego SAGE, ponieważ wykorzystuje zarówno filtry HEPA, jak i światło UVC. W połączeniu, ta technologia nie tylko wyłapuje wirusy ale je niszczy. Przenośny niedrogi Rensair klasy szpitalnej ma dużą wydajność czyszczenia, co jest idealne dla szpitali. Jednostka Rensair może przetworzyć do 560 metrów sześciennych powietrza na godzinę. W przypadku jeszcze większych przestrzeni wiele jednostek Rensair może osiągnąć ten sam efekt. Czyste powietrze opuszcza Rensair pod kątem 360 stopni, dzięki czemu jest równie skuteczny w narożniku, jak w przypadku umieszczenia go na środku pomieszczenia. Ponadto dyskretny i przenośny Rensair jest cichy i łatwy w użyciu. Po prostu wyjmij go z opakowania, podłącz do ściany i włącz.  Rensair przeszedł testy w wiodących laboratoriach na świecie, w tym Eurofins, Norconsult i Oslo University Hospital. Wykazali, że Rensair jest skuteczny w ponad 99,97% w usuwaniu zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu, takich jak wirusy i bakterie. Z tych powodów brytyjska National Health Service i inne znane instytucje używają Rensair do bezpiecznego i skutecznego oczyszczania powietrza.

NASZA METODA EXCENTR:
5 WYJĄTKOWA KORZYŚĆ.

Z

Prosty w obsłudze i serwisie

Z

Lampy UV-C umieszczone w środku HEPA filtra skutecznie niszczą wirusy

Z

Może być stosowany do każdych pomieszczeń

Z

Opatentowana technologi czyszczenia powietrza

Z

Filtr HEPA-13 specjalnie zaprojektowany

Rensair był pierwotnie stosowany na oddziałach szpitalnych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych drogą powietrzną. Aby zachować bezpieczne przestrzenie w szpitalach, domach opieki, biurach medycznych, ośrodkach pomocy doraźnej i wszystkich innych placówkach medycznych, dostawcy usług medycznych poszukują możliwości oczyszczania powietrza. Rensair jest jedynym dostępnym bezpiecznym i opłacalnym oczyszczaczem powietrza klasy szpitalnej.

14 + 6 =

Technika przyszłości

Konstrukcja Rensair obejmuje mocną lampę UVC umieszczoną pośrodku cylindrycznego wysokiej jakości filtra HEPA13. Opatentowana konstrukcja zapewnia, że światło UVC w sposób ciągły dezynfekuje filtr HEPA13, co skutkuje bezpieczniejszym produktem.

Zamiast jedynie wychwytywać wirusy i bakterie, światło UVC Rensair zabija je, gdy są uwięzione w filtrze HEPA13.

CZYTAJ DALEJ
Email

Masz więcej pytań? 
Napisz wiadomość