+48 785 038 986 biuro@nordicsolution.pl

Tread-TEQ

Schody ruchome to najdroższe, najbardziej widoczne i często najbardziej niebezpieczne podłogi w każdym budynku. Dlatego schody ruchome mają krytyczne wymagania, które, jeśli nie zostaną odpowiednio spełnione, mogą spowodować narażenie na zagrożenia lub spowodować uszkodzenie ich wykończeń, komponentów lub systemów bezpieczeństwa.

Clean-TEQ został opracowany tak, aby był bezpieczny w użyciu we wszystkich modelach i wykończeniach schodów ruchomych i ruchomych (chodników). Clean-TEQ to „quat” o neutralnym pH, niskopieniący, bez spłukiwania, z dodatkami antykorozyjnymi i antypoślizgowymi. Clean-TEQ rozpuszcza oleje, smary i zabrudzenia mineralne. Clean-TEQ wysycha szybko, nie pozostawiając śliskiej pozostałości, gdy jest używany zgodnie z zaleceniami.

Tread-TEQ nie wymaga wyłączania schodów ruchomych i nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania. Narzędzie jest łatwiejsze w użyciu niż mop i wymaga mniej wysiłku niż miotła.

Riser-TEQ jest lekki

Szybko i łatwo wyczyść pionowe piony schodów ruchomych za pomocą Riser-TEQ

Schody ruchome

Jeśli weźmiesz pod uwagę ilość brudu, olejów i szlamu, które zwykle gromadzą się na stopniach schodów ruchomych, czyszczenie staje się kluczowym aspektem każdej procedury dezynfekcji funkcjonalnej.

Wyczyść swoje schody ruchome za pomocą naszego czwartorzędowego roztworu Clean-TEQ ™ o neutralnym pH, aby usunąć brud, a następnie przeprowadź procedurę dezynfekcji schodów ruchomych za pomocą roztworu dezynfekującego, który spełnia określone wymagania prawne i rządowe, i zastosuj go zgodnie z zaleceniami naszego Tread-TEQ system narzędzi i podkładki z gąbki do czyszczenia bieżnika opracowane przez Absorb-TEQ ™!

Korzyści z Rail-TEQ:

Narzędzie ręczne o uniwersalnej szerokości, pasuje do prawie każdej marki, modelu lub szerokości poręczy.
Uchwyt oburęczny dla łatwości użytkowania, większej stabilności i mniejszego zmęczenia.
Wyjmowane, nadające się do prania, wielokrotnego użytku wkładki czyszczące z mikrofibry.
Rozwiązanie Rubber-TEQ:

Rubber-TEQ to opatentowany roztwór czyszczący na bazie „quatu”, opracowany do szybkiego, bezpiecznego i skutecznego czyszczenia wszystkich poręczy schodów ruchomych i pochylni.

 

Wycena

Umów się na wycenę

9 + 2 =